Hakkımızda

Tumbiletler.net Nedir?

Tumbiletler.net ziyaretçilerinin farklı siteleri karşılaştırarak en hızlı yoldan aradıkları en ucuz uçak biletini bulmalarını ve satın almalarını sağlayan bir uçak bileti sorgulama ve kıyaslama motorudur.

Tumbiletler.net’in Ziyaretçilerine Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  • Aynı pencere içerisinde 4 farklı uçak bileti sitesinin fiyatlarını görmek ve kıyaslamak
  • Sitemizden çıkmadan sizler için özenle seçtiğimiz bu 4 en popüler uçak bileti sitesinden uçak bileti satın alabilmek
  • Seyahat etmek istedikleri tarih ve rotaları sadece 1 defa girerek aynı site içerisinde 4 farklı uçak bileti sitesinin seçtiğiniz kriterlerdeki tüm biletleri görmek, kıyaslayabilmek ve istediğiniz biletleri satın alabilmek.
  • Tüm hava yolu şirketlerinin en güncel uçak bileti kampanyalarına ve haberlerine ulaşmak
  • E-bülten üyeliği sayesinde her ay en avantajlı kampanyaları e-posta olarak alma hakkı kazanmak

Sitemizde neler geçer/geçmez?

Sitemizin tek amacı sizlerin uçak bileti sorgulama ve bulma sürenizi kısaltmaktır. Biraz kod ve tasarım kullanarak 4 farklı uçak bileti sitesini aldık ve sitemiz içerisine yerleştirdik. Bu sitelerden sorguladığınız ve satın almaya karar verdiğiniz uçak biletleri ile ilgili tüm işlemlerinizi seçtiğiniz site üzerinden satın alacağınızı bir kez daha belirtmek isteriz. Buradaki tüm ticari faaliyet bu 4 uçak bileti satan site ve sizler arasındadır. Bizler bu alışverişinizde sadece elçilik etmekteyiz ve sizlerin de bildiği gibi elçiye zeval olmaz :) Biletlerinizin tarihlerini değiştirmek ya da iade etmek isterseniz satın alma yapmış olduğunuz sitelerle iletişime geçmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Tumbiletler.net Neden Yapıldı?

Kendimiz için en ucuz uçak biletini ararken onlarca site gezdiğimizi ve aradığımız biletleri saatler süren bir çabanın sonunda bulabildiğimizi farketmemizle beraber böyle bir site yapıp en kısa yoldan en ucuz bileti bulmayı kolaylaştırmak istedik. Çok kısa sürede siteyi yapıp yayına koyarak bu kolaylıktan herkesin faydalanmasını istedik.

Tumbiletler.net Ekibi Kimlerden Oluşur?

Bizler yıllarını internet sektörüne vermiş bir grup reklamcıyız. Hem çalışıp hem de zevk aldığımız internet projelerini hayata geçiririz. CLICKON Dijital Pazarlama ve Reklam Hizmetleri A.Ş. çatısı altında bir araya gelmiş yaş ortalaması 28 olan heyecanlı ve dinamik bir ekibiz. Hoşumuza giden ve “böyle birşey olsa güzel olmaz mı?” dediğimiz tüm internet ve mobil projeleri yapmaya çalışmak bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Umarız sizler de tumbiletler.net’de geçirdiğiniz zaman içerisinde sorunsuz ve sonuç odaklı bir web deneyimi yaşarsınız.

Sitemizde gördüğünüz eksik ve hataları bizlerle iletişim kısmı üzerinden paylaşırsanız en kısa sürede üzerine çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.